Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

LOSTERIA W/ MARTINA

 S Martinou jsme se viděli před necelým rokem. Od té doby jsem já byla v Anglii, nebo prostě obě zaneprázdněné a nenašly jsme si čas, ale konečně jsme zase šly a brzo snad zase!Měly jsem s Marťou jít fotit a na vínko, ale pak mi psala Marťa, že by mě vzala do Losteria, a i přesto, že mám teď na měsíc krabičky, ten den jsem neměla ani nic moc dobrého a tak jsem si tu pizzu dala s chutí.

Sešly jsme se kolem půl sedmé, po mojí práci, a hned šly do oné restaurace. Já tam byla poprvé a musím říct, že velká paráda. Aperol, víno, ale hlavně ta pizza, úplně super!! O prostředí nemluvě. Přičemž na dvorku se nachází železný strom, který tomu dodává "grády". 

A focení z večera samozřejmě také nemohlo vypadnout, jenže to měla Marťa trumf v ruce, kdy nás majitele kliniky nacházející se nad restaurací vzal na střechu, kam se normálně nedostanete. A ten výhled byl mega!!!

Takže kdo potřebuje chlapa, když mě na takový libový randíčka bere Martina, že jo?!! Haha 

Každopádně díky Marti a brzo znova! 


---


We agreed to go to take some pictures and some wine. However Martina messaged me if I want to go to Loterie with her. Even though I have a box diet for a month, I didn't have the best food that day so I actually really welcomed a yummy food as pizza and some wine haha. 

We met infant of the restaurant itself about half past six after my work. For me it was the first time I have been there and I have to say Wow! Everything was sooo good - aperol, wine and of course pizza. Also the design of the restaurant is amazing as well as there is a iron tree in the garden which makes it so special. 

Obvisouly we couldn't go out without any photoshoot, but that time we went to the rooftop of the restaurant. The owner of the clinic above the restaurant took us there and the view was just amazing! I loved it so much. People can't go there normally, so it was also a bit special. 

Anyway, who need a man when Martina takes you to cool dates like this one, right? Haha

So thank you so much Martina and we go out super soon!Žádné komentáře