Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

JVD IN JULY

Už vám JVD chybělo stejně, jako mě? 


Tak naštěstí už tu je další spolupráce. 

Musím říci, že to byl taky zážitek, protože balíček mi přišel minulý týden, tedy v týdnu, který byl fakt mimo a kdy jsem hlavně já byla mimo.

Balíček mi přišel do práce a já ho šla vyzvednout v pátek ráno před tím, než jsem šla s Ivet na snídani. Vzala jsem hodinky v bublinkové fólii, zbytek bublinek vyhodila do plastů a krabici do kartonů. 

Cestou na snídani jsem ale napsala Nele, zda mi poslala jen opravdu toto a ona mi vypsala jiné produkty a řemínky k tomu. Jak jsem byla mimo, tak jsem si říkala, jestli jsem je omylem nevyhodila a tak napsala kolegovi, aby se do plastů kouknul:D Jelikož jsem si ale fakt nebyla jistá, jela jsem do kanceláří znovu, abych se ještě sama koukla. No co si budeme, ten týden byl fakt mimo:D

Nicméně hodinky jsem pak hned nafotila přes dva dny volna, které jsme tento týden měli a dokonce jsem využila naší střechu, kde vznikly, za mě, fakt boží fotky. 

Tak jak se vám fotky líbí?:)

---

Well, fortunately, there's another collaboration. 

I have to say that it was a funny storry as wellt, because the package with the watched arrived last week, the week that was really off and when I was so off.

The package arrived to my work and I went to pick it up on Friday morning when I had a day off and when I went to breakfast with Ivet. I took the watches in the bubble wrap and threw the rest of the bubbles in the plastic and the box in the cartons. 

On the way to breakfast, though, I texted Nela to see if she had really just sent me the watches I had and she listed other products and straps to go with it. As I was really odd, I wondered if I had thrown them away by mistake, so I texted my colleague to look in the plastic bin :D But since I really wasn't sure, I went to the office again to take another look myself. Well, let's just say that week was really crazy:D

Anyway, I then immediately took pictures of the watches over the two days off we had this week and even used our rooftop, where I took some really awesome pictures, at least in my opinion. 

So how do you like the photos?:)
 

Žádné komentáře