Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

WHAT A WEEKEND

Neděle večer, právě jsem doupravila všechny fotky, popíjím čaj a chci sepsat tento článek, dokud mám ty pocity ještě v sobě.Po delší době jsem na víkend zůstala v Praze, a nemohla jsem si vybrat lepší víkend. 


Počasí nádherně vyšlo, sice je tedy už docela zima, ale to sluníčko jsme si nemohli přát lépe.


Kousek víkendu už jsem vám ukázala včera v článku o Backyard Kotva, kam jsem vzala Domču na rozlučkový oběd. 


Po tom, co jsem se rozloučila s Domčou okolo třetí hodiny odpoledne, jsem se šla ještě sama projít. Pak jsem se na otočku stavila doma, předtím, než jsem se sešla s Mirkem a šli na Střechu Radosti.


Na střechu jsme chtěli jít snad celé léto, ale nikdy jsme se nějak nedomluvili, nebo nás to třeba pak ani nenapadlo. Ale tím, že bylo teď krásně, tak to nějak přišlo Mirkovi na mysl a tak jsme vyrazili!


Včera jsme tam přišli okolo 17:30 a zůstali asi do 8, stihli jsme tedy dva drinky, a naprosto nádherný západ, kdy obloha byla vymetená celou dobu a ty barvy po západu...no prostě nádhera.


Dnešní ráno bylo dost uklízecí, kdy jsem uklidila celý byt. Zase jsem se do toho dostala trochu více a uklízela fakt dost detaily, bývala bych ještě klidně uklidila více, ale zase jsem chtěla jít ven a využít toho skvělého počasí. Nicméně cítila jsem se hodně satisfied po uklizení bytu, vyprání, uvaření oběda a postarání se o kytky, takový ty maličkosti prostě:)


Ven jsem vyrazila opět s Mirkem. Tentokrát jsme kolem 2 hodiny odpoledne vyrazili na Divokou Šárku. Já tam popravdě ještě nikdy nebyla, a byla to chyba. Je to tam naprosto nádherný! Chvíli jsme si tam i sedli a jen tak se vyhřívali a užívali sluníčka. 


Udělali jsem tam takový menší okruh, spolu s cestou jsme byli venku asi dvě a půl hodiny. 


Jelikož Mirek ani neobědval, cestou zpět jsme se zastavili ve Wokin, no a potom zase na Střechu. Možná jsme trapáci, že jsme tam šli znovu,  ale jelikož dnes byl poslední den před tím, než Střechu zavřou, prostě jsme museli!!


Po hodině tam se k nám přidali ještě Mirkovi kamarádi. Oni pak ještě pokračovali, já se ale odpojila, abych si uvařila véču, vyžehlila a ještě stihla upravit fotky a hodit to sem. Takový to, že jsem se fakt chtěla cítit organizovaně.


Za mě tento víkend fakt nemohl být lepší a doufám, že jste si to skvělý počasí a sluníčko užili taky:)


---


I stayed in Prague for this weekend and I actually couldn't picked a better weekend. 


The weather turned out beautifully, even thought it was quite cold, the sun was still amazing during the whole weekend..


I already showed you a bit of the weekend yesterday in my post about Backyard Kotva, where I took Domča for her farewell lunch. 


After I left Dominika which was around 3pm, I went for another walk on my own. Then I quickly stopped at home, before I met up with Mirek and then we went to Střecha Radost.


We'd been wanting to go to the roof all summer, but somehow we'd never gotten around to it, or maybe we hadn't even thought of it then. But because it was beautiful weather yesterday, it somehow came to Mirek's mind and he couldn't have had a better idea!!


Yesterday we got there around 5:30 and stayed until about 8pm, so we managed to have two drinks, while enyoing an absolutely beautiful sunset. The sky was cleared all the time and the colors after the sunset...well, just beautiful.


This morning was about cleaning, as I cleaned the whole apartment. I got a bit more into it again and really did a lot of detail cleaning, I could have easily cleaned more, but again I wanted to get outside and enjoy this beautiful weather we had. However, I felt very satisfied after cleaning the apartment, doing laundry, cooking lunch and taking care of the plants. You know, just little things like these:)


I went out with Mirek again. This time we went to Divoká Šárka around 2 pm. I had never been there before, and it was a real mistake. It's absolutely beautiful there! We even sat there for a while and just chilled and enjoyed the sun. 


We walked about around. It took us around 2,5 hours all together including the journey there.


Since Mirek didn't even have lunch, we stopped in Wokin on the way back, and then we went to the Roof. Maybe we are a bit awkward for going there again, but since today was the last day before the Roof closes, we just had to do so!


After an hour of being there Mirek's friends joined us. They then continued somewhere else, but I decided to go home to make a dinner, do the ironing and also wanted to edit the photos and post them here. I really wanted to feel organized.


For me, this weekend really couldn't have been better and I hope you enjoyed the great weather and sunshine as well as we did:)


Žádné komentáře