Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

THE BACKYARD KOTVA

 Po dlouhé době jsem zůstala na víkend v Praze, a tak bylo potřeba si to pořádně užít!Jelikož jsem se i viděla dnes s Domčou naposled, protože se stěhuje do Rigy, vzala jsem jí s sebou na oběd a drink do Backyard Kotva. 


Jak název napovídá, šly jsem na náměstí Rebubliky za dům Kotva, kde se nachází prostor s restauracemi.


Restaurace jsou tam v plechových buňkách a najdete tam poké, přes pizzu a gyros po burgery.


Na drinky doporučuju Coffee Cube, kde jsem si já osobně dala Mimosu.


K jídlu jsem si pak daly Poké - Salmon L Jackson a burger - extra cheesy. Jídlo jsem si s Domčou nějak podělily, jelikož jsme chtěly obě ochutnat jak poké, tak burger. A musím říci, že jsme si fakt pochutnaly a i byly dostatečně najedené. 


A obzvlášť i to místo se nám mega líbilo, je to tam tak dobře schované takže tam zrovna dneska ani nefoukal vítr a bylo nám tak fakt příjemně, velikost prostoru tak akorát a fakt velká paráda! Pokud jste tam ještě nebyly, tak my doporučujeme všemi deseti!:)


---


As today was the last day I saw Dominika, because she is moving to Riga, I took her to The Backyard Kotva for lunch and a drink. 


As the name suggests, we went to Náměstí Republiky behind the Kotva House, where the area with restaurants is.


The restaurants there are in tin cells and you can find poké, pizza, gyros or even burgers there.


For drinks, I recommend Coffee Cube, where I personally chose a Mimosa.


Then for food we chose poké, concretely Salmon L Jackson and extra cheesy burger. We shared the food together with Domča as we both wanted to the poké and the burger. And I have to say that we really enjoyed it and even felt really full after that.


We also really like the place as it's so well hidden behind the buildings,  the size of the place is just right and we just really like the whole amosphere! If you have not been there yet, we highly recommend visiting!:)


Žádné komentáře