Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

MISTRAL CAFÉ

Jsou to už cca tři týdny, co jsem šla do Mistral Café fotit jako modelka. Dneska jsem ale konečně zašla už jako pořádný návštěvník na tu nejlepší snídani.


Na snídani jsem šla s Verčou, kterou jsem zase moc ráda viděla! Sice už to nebyla taková doba mezi tímto a posledním setkáním, ale vídat bychom se měly ještě častěji!

Každopádně jsme měly v plánu zajít někam na snídani/brunch, a já přišla s tím, že klidně můžeme do Mistral Café, i v rámci spolupráce.

Nicméně i kdybych spolupráci neměla, určitě bych zašla i tak, jelikož mě ty příběhy a fotky všech ostatních tak nabudily, že bych neodolala tam nezajít.

Verča si k jídlu dala vejce benedikt, kdežto já zase sáhla po sladkém a objednala si francouzské toasty. Obě jsme si k tomu daly cappuccino a Verča ještě pomerančový fresh. Ano, mimózu jsem si nedala, nechtěla jsem pít, protože jsem původně dnes měla jít ještě na vínko, které nakonec asi nebude.

Nicméně jídlo bylo hotové fakt za pár minut, takže velká rychlost, vypadalo naprosto nádherně a chutnalo ještě lépe.

Příště sama musím ochutnat ty vejce, jelikož vypadaly doopravdy božsky. Co ještě vedle toho miluju, je ten interiér, ten mě fakt baví! Takový industriální díky betonové stěrce, ale zároveň elegantní, no a o květinách ani nemluvím, prostě nádhera!

Pokud jste ještě nebyli, moc doporučuji zajít a pochutnat si právě třeba na vejcích benedikt a francouzském toastu!

---

I went to breakfast with Verča, who I was very happy to see again! Although it was not so long between this and our last meeting, we still should see each other more often!

Anyway, we were planning to go somewhere for breakfast/brunch, and I came up with the idea to go to Mistral Café, as I also have a collaboration with them.

However, even if I didn't have a collaboration, I would definitely go there, as I saw many photos and stories of others and it looks amazing so I couldn't resist going.

Verča had eggs benedict, while I went for the sweet and ordered French toast. We both had a cappuccino and Verča had an orange fresh as well. Yes, I didn't have a mimosa, as I didn't want to drink because I was originally about to go for wine today, which I don't think will happen in the end.

However, the food was ready in a few minutes, it looked absolutely beautiful and tasted even better.

I'll have to try the eggs Benedict myself next time as they looked absolutely divine. What else I loved besides the food was the interior, I really love it! It seems industrial thanks to the concrete trowel, but elegant at the same time, and I'm not even mentioning the flowers, just beautiful!

If you haven't been, I highly recommend going and enjoying for example the eggs benedict and French toast!


 

Žádné komentáře