Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BEPINK.CZ W/ KRISTÝNA

Pro Bepink.cz jsem fotila botky v období karantény. Byl to jeden z mých "projektů", které jsem fotila sama na sobe, pomocí mobilu, kdy fotky dopadly prostě super.A protože byl zájem o další fotky na obou stranách, dohodli jsme se na další spolupráci.
Tentokrát jsem na focení poprosila skvělou Kristýnu, se kterou jsem začala vůbec takhle něco fotit, a se kterou je focení prostě super! Je to má bývalá spolužačka z vejšky a nejlepší modelka.
Fotit jsme šly do Stromovky. Musím říci, že to byla taková rychlá akce, ale tím, že jsme měly 4 outfity, to ani nevadilo.
Taky se přiznám, že to bylo trochu obtížné, jelikož outfity jsou hodně jednoduché a nějak nebylo čeho se chytnou, v parku taky nic moc, ale jelikož šlo o letní focení, tak zase park byl super lokace. Ale myslím, že nakonec to dopadlo fajn a jsem s fotkami spokojená moc.
A jak se líbí Vám? :)

---

And because of there was an interest in another collaboration on the both sides, there is another photoshooting.
I took picture with the amazing Kristýna this time. When I actually started to shoot with models, Kristýna was the first model I took pictures with. She is also my ex schoolmate from the university and just the best model ever haha.
We went to park called Stromovka to take pictures and I must say it was a fast action haha. But because we had just four outfits, it really didn't matter.
I struggled a bit to be fair as the outfits were really simple, also the surrounding was quite uninteresting at the end, but it was a summer shooting so the park was perfect location on the other hand.
But I think it end up really well at the end and I am happy with the pictures.
And how do you like them? :)

Žádné komentáře