Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

KIPLING'S #ADVENTURESATHOME

Tentokrát jsem spojila "své síly" přímo s oficiálním Kiplingem, nikoliv s Českou pobočkou, a je to tak skvělý a je to pro mě fakt velká věc!


S českým Kiplingem spolupracuji snad už přes rok, a ta spolupráce je jedna z nejlepších, co mám. Mám ráda, když spolupráce trvá, obě strany jsme spokojné, a ještě když mohu komunikovat s tak super lidmi, jako v tomto případě s Veronikou.
Nicméně asi přes měsícem mě oficiální Kipling sdílel fotku na jejich instragramu a já si řekla, proč jim neposlat fotky, kdyby je chtěli použít. Když už je mám, proč ne.
A byli tak hodní a odepsali mi krásnou zprávu s tím, že bych s nimi mohla spolupracovat (ano zeptala jsem se, kdyby něco), a že mají momentálně kampaň spojenou s korona virem. Jelikož nikam ani nechodím atd., snažím se být produktivní alespoň focením a byla jsem z toho nadšená. 
Pro mě je to velká věc, že mi napíšou s tak velké značky, která je konkrétně tady v Anglii dost populární, a i když jde pouze o barter, prostě mě to šíleně těší. 
Já pojala #adventuresathome jako Forestville, kdy kvůli korona viru byly samozřejmě zrušeny všechny plány, co jsem měla. Chtěla jsem mimojiné šíleně moc do Kalifornie, kde je i onen National Sequoia Park, a jelikož tady je nedaleko jeden krásný les, mohu chodit alespoň tam na každodenní procházku a trochu vyvětrat hlavu a pokochat se jezírkem, které vypadá jak z pohádky. 
Mně se fotky líbí, a dost jsem si focení užila a doufám, že se budou líbit i Vám a hlavně Kiplingu:)

---

I have been collaborating with czech branch of Kipling for over a year, maybe even longer, and its one of the best collars I have. I like when the collaboration lasts, when the both sides are happy and when I can even communicate with great people as Veronika is in this case.
However, the official Kipling shared my picture probably a month ago on their insta and I was like why not to send them my pictures when I have them, they could like it and use it. 
And they were so kind and replied me even with an offer for a collaboration (I asked them). They told me they have a campaign going on now associated with the Corona virus and if I am interested to join it. And because I can't even go anywhere, I just try to stay busy and productive with my pics, I actually haven't been busier haha. So obviously said yes straight away. 
For some people it could be silly or so, I dont know, people are like this sometimes, but for me its a such a big thing to collaborate with an official Kipling, which is btw soo popular in England.  Even if it a barter, I am so excited about it! And again, there is the most kindest person I communicate with, thank you so much!
And because of everyone's plans have been canceled due to corona virus, we are trying to replace them. I wanted to go to California, where also the National Sequoia Park is. But now I can't and there is a lovely forest close to where I live and I can go there for a lovely walk at least. So that's my #adventuresathome, when I spend so much time on my walk in Forestville. 
I enjoyed taking these pics so much, and quite like it. I hope you'll like them as well as Kipling will hopefully like them.


Žádné komentáře