Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

THE ABINGDON

Další jídlo, další skvělá restaurace, personál, interiér a zážitek!S těmi články jsem hrozná, jelikož Abingdon jsem navštívila na začátku března a nyní jsme na konci, ale snad mi bude odpuštěno, haha. 
Restaurace se nachází v Kennsigtonu a už jak jsme vešly, opět mě zase dostal interiér. Poslední dobou se na to dost soutředím, pokud se mi interiér samotné restaurace líbí, nebo ne, protože pokud jo, jsem schopná tam být 3 hodiny a jen užívat. 
V Abingdonu jsem byla zase s Dominikou, ale byla to spolupráce, kdy jsme měli předkrm, hlavní chod a dezert. Jako bonus celou flašku vína, no měly jsme se královsky! 
Já zvolila lososa v jogurtové omáčce, dokonalý steak s hranolkama (ten byl fakt skvělý), a dezert s banánem, který strhl veškerou pozornosta všichni lidé od vedlejších stolů na to koukali. Domča měla sýr burrata v těstíčku s houbami, burger s hranolky a karamelový puding. Byla jsem hodná a zvolila bílé víno, jelikož já to vypiju, ale Domča červený fakt ne, ale musím přiznat, že mi až tolik nejelo. 
Každopádně všechny jídla byla fakt skvělá, ten steak, panebože!! A super obsluha, určitě budu ráda, když zavítám znovu. 


--- 

I'm terrible with putting new articles on my blog because to be honest. I visited Abingdon at the beginning of March and now we're at the end, but hopefully you will forgive me, haha. 
The restaurant is located in Kennsigton and again, when we came I knew am gonna love it. I stareted to notice how the interior of the restaurant looks like and if i like it or not, because if I do, I am able to be there for 3 hours and just enjoy it. 
I went to this colaboration with Dominica again, and we could have starter, main course and dessert. And as a bonus, a bottle of wine, and everything was just amazing! 
I chose a salmon in a yoghurt sauce as a starter, a perfect steak with french fries (that was really great), and a banana dessert that took all the attention away from the tables around and everyone was looking at it. Domča had cheese burrata in batter with mushrooms, burger with fries and caramel pudding. For a wine we chose white, cause Dominika will not drink red and I do not mind that much to drink white, bud def prefer red and to be honest did not like it much as I have not had white for ages! 
Anyway, all the food was really great, the steak..OMG! Super service, and will be happy to go there again one day. 


http://theabingdon.co.uk/

Žádné komentáře