Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

SIIRGISTA BROS

Poslední dobou nemám pomalu jiné spolupráce, než s restaracemi, ale co si budeme, pokud chcete normálně jíst v Anglii, tak se vám to prodraží, pokud byste takto měli chodit každý víkend:) Tentokrát jsme zamířily do restaurace s burgery - Siirgista Bros. 

My jsem konkrétně zamířily na pobočku na Baker Street, jelikož to máme po cestě do centra. 
Já si vybrala Barbeque Beef burger a Dominika se rozhodla trochu experiementovat a zvolila nějaký Havajský burger s kuřecím masem, ananasem a čili papričkami (což si ale nepřečetla a pak chudák vybírala):D. Obě jsme pak měly rozmarýnové hranolky, které jsou prostě top, rozmarýn na hranolkách je skvělá věc! a 100% pomerančový džus. 
Hodně koukám při spolupracích i na interiér podniku, a u tohoto jsme se shodly, že se nám fakt líbí, prostředí bylo mega příjemný a fotilo se tam hezky a ten burger byl za mě fakt skvělej, takže určitě někdy zajdeme znovu:) A všem určo doporučuju, pokud byste nevěděli, kam na burger v Londýně. 

--- 

This time we went to a burger restaurant called Siirgista Bros. 
We went to a branch located on Baker Street, because we have it on our way to the center, so it was the easies one for us. 
I chose Barbeque Beef Burger, and Dominika decided to experiment a bit and chose a Hawaiian burger with chicken, pineapple and chili peppers (but she did not read that so she had to take them off cause it was enourmously spicy): D. We both had rosemary fries as a sides and they were just amazing! To be honest  a rosemary on fries is a great thing! and 100% orange juice as a drink. 
I actaully started to look what is the interior of restaurant looks like when I have a collaboration cause I think it is also very important if you like it, feel good in there ets, and we agreed on that we really liked it, the interior was really nice, light which is important for me while I am taking pics, so I would definitely love to go there again :) And absolutely recommend if you would not know where to go for a burger in London. :) 


Žádné komentáře