Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

TRACY

A další fashion fotky, tentokrát se zajímavou Tracy a musím říct, že se mi ty fotky líbí hodně! S Tracy jsem se vydala fotit minulý víkend. Měla jsem jasnou představu, co chci. Miluju jednoduchost, přesně ty barvy, které na fotkách můžete vidět. 
Vydali jsme se do centra, kde je spoustu starších budov, s různými oblouky, šedivými cihlami, schody, přesně to, co jsem chtěla. 
Hned jak jsem cvakla první fotku jsem věděla, že to bude super. I Tracy se to šíleně líbilo a já jsem jen a jen ráda. I tohle bylo relativně rychlé focení, ale prostě hned na začátku vznikly tak super fotky, že nebylo potřeba vymýšlet něco dalšího, co by stejně nebylo lepší, jak ty předchozí. 
Mrkněte na fotky a posuďte sami, já je fakt zbožňuju. 


--- 

I went with Tracy to take pictures. I had a clear idea of what I wanted. I love simplicity, the colors exactly how you can see in the photos. 
We went to the center. There are a lot of old buildings, with different arches, grey bricks, stairs, exactly what I prefer. 
As soon as I took the first photo, I knew it would be great. Even Tracy liked it. Also this was a relatively quick shooting, because when you take cool photos at the beginning, there is no reason to be there for more and more and trying to take more pics which will not be better then the previous ones. 

 

Žádné komentáře