Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

KIPLING BACKPACK

Tento batoh jsem dostala ještě předtím, než jsem letěla do Barcelony. Pár fotek jsem tam s batohem vyfotila, ale cítila jsem se tak, že potřebuju vyfotit nějaké "pořádné fotky", kdy budu jako fotografka, a ne jako modelka, a tak jsem šla fotit s kamarádkou Anno a vybrala Trafalgar Square jako lokaci. 
Batoh jsem na nafocení dostala už do Španělska, kam jsem jela na výlet s kamarádkou. Nějaké fotky jsem vyfotila, ale byla jsem jako model. A pokaždé když fotím něco na spolupráci a jsem jako model, mám pocit, že fotky musím vyfotit znovu už jako fotograf, aby fotky byly skutečně moje. 
Takže jsem šla batoh vyfotit opět s Annou, která mi s tím pomohla. 
Šly jsem fotit v jednu středu, kdy byla tak neskutečná zima, takže jsme se snažily vše vyfotit rychle. K nafocení jsem vybrala Tragalgarské náměstí jako lokaci, a myslím, že fotky se docela vyvedly, co myslíte? 

---

I got the backpack and the original paln was to shoot it while on my trip in Barcelona. I did take some pictures, but I was s a model. And everytime I do a model, I have a feeling its not a "proper" shooting and kind of need to do another shooting when I am a pohotographer and the pictures are really mine. 
So Anna was that kind and helped me out with this shooting again. 
That Wednesday when we went to take picuters the weather was super cold, so we tried to shoot it really quickly. I chose Trafalgar Square as a location and I think the pictures came out quite well, what do you think? Žádné komentáře