Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

DIRTY BURGERS

Od nezdravých wafflí, k ještě víc nezdravým burgrům a hranolkám:D. Ale co, musíme si přece něco užít, ne? Dirty Burgers miluju už jen proto, že se nachází na St. Johns Wood. Dirty Burgers je tam spojeno s Chicken Shop přímo v jeden podnik (oproti Kentish Town, kde byly na jiném patře). 
Upřímně bohužel musím říci, že to byla zatím jediná taková nepříjemná spolupráce. Určtiě ne kvůli jídlu. Ale vázla tam komunikace, nikdo o nás nevěděl, a zdála jsem se asi paní špatná, že jsem ji několika maily musela dokazovat, že tam mám spolupráci. Bohužel ani když se utvrdila, že tomu tak je, nebyla na nás moc příjemná, ale asi spíš je to tak, že taková prostě je a má takové vystupování/hlas/osobnost. 
Každopádně jídlo bylo super, to ne, že ne!! Poprvé jsem si dala něco jiného než červené víno (teda to jsem si dala jako druhé), ale nejdříve aperol, a Dominika sáhla po limonádě. 
Co se týká burgrů, já si dala naprostou klasiku a Dominika se slaninou. K tomu jsem daly spolu hranolky a coleslaw, který teda ale nic moc. 
Dominika se rozodla prasit a dala si čokoládový shake s Baileys a nakonec jsme daly spolu brownies s vanilkovou zmrlinou, kterého jsem si já zase jen kousla. 
I přesto, že komunikace nic moc, oběd jsem si užila a fakt si pochutnala a vrátila bych se hned!:) 


---

I looove Dirty Burgers just because it's on St. Johns Wood. Dirty Burgers is together there with the Chicken Shop in one restaurant (compared to Kentish Town, where they were on each floor). 
Unfortunately, I have to say that it has been the only unpleasant cooperation so far. Certainly not for food. But there was bad communication, no one knew about us, I had to tell prove to the woman with a few mails that I have a collaboration there. Unfortunately, even if it was confirmed that i really have, she was not very nice to us, but it's probably because she is just normally like that, she had that appearance/voice/personality. 
Anyway, the food was great. For the first time I ordered somehing else than a red wine (I actually ordered it but as the second drink), but first I ordered aperol, and Dominika chose the lemonade.
For a meal I went for classic beef burger and Dominika chose beef with bacon. We also shared fries and coleslaw together, but to be honest I know better coleslaw. It was good, but not the best one.
Dominika also ordered chocolate shake with Baileys as kind of dessert and we also shared brownies with vanilla ice cream because i just wanted to taste it so I had like three bites and Dominika finished it.
Even though the communication was not the best unfortunately, I the lunch tasted great and I really really enjoyed it and I would love to come back one day:) Thank you for having us!


http://www.eatdirtyburger.com/
Žádné komentáře