Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

CHLOE AND ISABEL

Tak konečně, kromě Bati, jiná spolupráce než ta, která je spojená s jídlem. 
Tentokrát se jedná o spolupráci s úžasnou značkou Chloe and Isabel z, POZOR, New Yorku!! 
Ano, čtete správně, z NYC. Když tohle tady píšu, tak i když mám spolupráce barterové, je neuvěřitelný, že někdo jako já v dnešním světě, s necelými 2k followers na ig má spolupráci se značkou s New Yorku. Jen ta představa, že mi šperky přišly právě odtamtud. 
Když se mi něco takového přihodí a mám to štěstí spolupráce, neskutečně si toho vážím a nechápu. 
Šperky jsem vybrala jak ve stříbrné, tak i zlaté barvě. Ve stříbrné jsem vybrala takový delší náhrdelník a relativně robustní prstýnek a ve zlaté naopak kratší se srdíčkovým zámkem a takový vintage a drobounce vystupující. 
Co se mi na náhrdelnících líbí je ta variabilita, jelikož každý z těch tří řetízku na každém z nich lze odepnout a lze z toho udělat vlastně pokaždé jiný šperk, což je doopravdy originální a vidím to poprvé. 
No co si budeme, jsem z nich prostě nadšená, dokonalé a kvalitní šperky, takže určitě mrkněte!! U takových to si vždycky jen přeju možnost další spolupráce, haha:) 

--- 


This time it's a collaboration with an amazing brand called Chloe and Isabel from ... ATTENTION... NEW YORK !! 
Yes, you are reading correctly, from NYC. When I am writing this here, even if I have just a barter collaboration, it's incredible that someone like me in today's world, with less than 2k followers on the ig, is working with the brand from New York. Just the though that the jewelry came from there, haha. 
When something like that happens to me and I have the collaboration with brand like this I feel soo lucky and really appreciate it. 
Anyway, I chose the jewelry in both, silver and gold. In silver, I chose such a long necklace and a relatively robust ring, and in gold, on the other hand, shorter necklace with a heart-shaped lock in kind of vintage look and tiny looking ring. 
What I like about the necklaces is the variability, because each of the three chains on each one you can take off and it can actually be a different jewelry every time, which is really original and this is eve the first I see design like this. 
Well, what I can say more than I just love the jewelry. They are perfect looking and high quality jewelry, so def check the link out!! I would be more than happy to collaborate with them again, haha ​​:) Žádné komentáře