Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

EL PIRATA

Od řecké kuchyně, přes waffle a burgry až ke španělské kuchyni, kterou jsem předtím také pořádně nikdy neochutnala. Jak jsem psala, i přesto, že tapas už jsme zkusily, tady šlo o kuchyni španělskou, kterou jsem ještě nikdy neměla čest ochutnat (vypadá, že se držím rady a zkouším nové věci). 
Tahle spolupráce si mě získala už jen tím, že jsme měly láhev vína, takže okamžitě červené na stůl, haha. 
Tím, že jsme ani jedna nevěděly, pán (který byl fakt moc super, stejně jako ostatní zaměstnanci) nám nabídl, že nám předkrmy vybere a pak si objednáme další tapas. 
Přinesl nám tedy chřest a vepřovou sušenou šunku. Ten chřest byl fakt výborný, šunka dobré, ale neoslovilo mě to. JO, a málem bych zapomněla, ještě předtím chleba s česnekovou pomazánkou, kterou bych si hned dala znovu:D 
Pak jsme si dále vybraly jako předkrm kuřecí krokety, kalamáry, které jsem snědla sama, protože Domča je není a já je miluju! A k hlavním chodům jsem sáhly po kuřeti v bílém vínu s česnekem, kuře v pálivé omáčce a pálivé kuře s rýží, která z těch tří byla asi nejlepší. 
Dominika bohužel musela jíst zase hlídat a klopila to do sebe, aby si alespoň něco vychutnala, ale já tam s nedopitou lahví vína seděla ještě hodinu, nebudu lhát, že při odchodu jsem byla lehce opilá, ale šťastná jak dlouho ne:D a v břichu skvělý cheesecake s jahodami. 
Jídlo mě popravdě úplně tolik neoslovilo až na ty předkrmy a dezert, ale ten personál byl skvělej a hned vám milý lidé zpříjemní den a celou návštěvu v restauraci!! Celkově ale moc super! 

---

As I wrote, despite of we have tried tapas, it was not Spanish, which I have never had the pleasure of tasting in general (it looks like I hold on the advice and try new things). 
This was my favourite collab so far as we were allowed to have the whole bottle of wine, so "bottle of red immediatelly on the table please", haha. 
Because of we have never had Spanish food, we did not know what to order and the man was so kind (as other staff in there) offered us the choice of appetizers and then we orderd other tapas what we wanted. 
He brought us asparagus and pork dried ham. The asparagus was really good, the ham wasl aslo good, but I probably would not go for it again. Yeees, and I almost forgot, even before, he brought the bread with garlic spread which was super delicous. 
Then we chose croquet croquettes, calamari that I ate on my own, because Domča does not eat seafood but I love them! As main courses we ordered chicken in white wine with garlic, chicken in spicy sauce and spicy chicken with rice, which was the best of those three probably. 
Unfortunately, Dominika had to go back home to look after kids but I stayed there for another hour, sitting there with the bottle of  an amazing wine. I will not lie that I was a little drunk when I left, but happy how I have not been for long time:D And with a great cheesecake with strawberries in my stomach. 
The food was not the best except those starters and dessert, but the people there were great and nice people can make your day and a whole visit of restaurant could be event better when the staff is nice!! Overall, I really enjoyed it and thank you! Žádné komentáře