Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BETHANY

Mým plánem není setrvat jen u spoluprací, ale fotit i více lidi/modelky, a právě tohle je ten případ. I přesto, že teď hodně fotím jídlo, a musím říct,  že mě to docela začalo i bavit, stále se chci hlavně soustředit na fashion fotky, portréty. 
Bohužel realizace je složitější, protože musím sehnat modelku, která je ochotná se sejít a nafotit něco. Už asi 3x se mi stalo, že modelka na focení nedorazila. Každopádně bylo dřív i ošklivě a nelákalo mě někde mrznout venku. Nyní tu ale pomalu začíná jaro a s tím se chci i více snažit a doopravdy fotit. 
Tyto fotky vznikly s britkou Bethany, se kterou jsem fotila někdy přelom leden/únor a bylo to fakt rychlo focení. Ale popravdě nepotřebuju už milion fotek, jak tomu bylo dřív, pár dobrých a jsem spoko. Fotily jsem u St. Johns Wood (miluju tu lokaci) a tady je výsledek:) 

--- 

Even though I photograph a lot of food in last time and also have to say I started to enjoy it, I still want to focus on fashion photo/portraits. 
Unfortunately, realization is more complicated because I have to find a model who is willing to meet and shoot together. It happend for 3 times that the model did not come at all. Anyway, it was aslo horrible weather last month and I did not want to freeze somewhere outside. But now the spring starts slowly and I want to try and shoot more. 
These photos were created with british model Bethany, with who I wento to shoot in January / February and it was really a quick photoshooting. But I do not really need a million photos as they used to need, a few good  pics are enought and I'm happy. We were taking pics at St. Johns Wood (I love the location) and here's the result :)  

Žádné komentáře