Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BATA SHOES W/ PRECIOSA CRYSTALS

Konečně jsem se dostala k nafocení těchto krásných bot od Bati, které u sebe mám již asi od února, ale konečně až teď bylo pořádně počasí na to, je nafotit. K focení jsem využila Alici. S tou jsme se domluvila nejprve na normální TFP focení, ale jelikož se mi líbila a přišla mi zajímavá zeptala jsem se, zda by se jí nechtělo dělat modelku pro tyto nádherné nazouváky a bez váhání bylo pro. 
Musím upřímně říci, že k ní docela i šly a možná ji seděly i více, jak mě haha. Já osobně tyhle boty zbožňuji. Nazouváky obecně miluju, ale na těchto jsou doopravdy unikátní ony krystaly, ale tak nějak celkové provedení. Jsou jiné, extravagantní, a proto mě tolik zaujaly a musím je vytáhnout častěji.


--- 


For this shooting I used Alice from one of the previous articles. I agreed on normal TFP shooting with here, but because I quite liked her and thought she is interesting and would be perfect for these shoes I asked  her if she would like to be a model for these beautiful shoes and she sad yes without any hesitations. 
To be honest, they probably suited her more than me haha. But I personally love these shoes. I generally love shoes of this type, but these are truly unique, especially the crystals on them. They're different, extravagant, and that's why they got me straight away and I have to start to wear them more often. 

Žádné komentáře