Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

CAFÉ LETKA

Minulý víkend byl zkrátka ve znamení snídaní. 


V neděli tedy spíš ve znamení brunche, než snídaně, jelikož jsme jedli až někdy kolem 11 a opravdu jsem byla najedená na celé odpoledne. 

S kamarádem jsem v neděli vyrazila do Café Letka. Sešli jsem se sice už v 10, ale protože bylo nádherně a svítilo sluníčko, šli jsme se ještě před snídaní projít po Letné, abychom toho hezkého počasí pořádně využili.

Nicméně v Café Letka bylo fakt narváno a prvních 15-20 minut jsme seděli na okně. Pak se naštěstí uvolnil stůl hned vedle a my si mohli jídlo vychutnat pořádně u stolu. 

Já si dala cappuccino (jak jinak), kámoš šel do flat white, nicméně oba jsme si dali chléb s ricottou, pečenými rajčaty a kadeřávkem, vajíčkem a holandskou omáčkou, a bylo to VÝ-BOR-NÝ! Mimosa taky nemohla chybět, kdy já si dala klasiku pomerančovou.

No a zakončit jsme to museli sladkou tečkou, u mě v podobě brownie, kamarád zvolil buchtu plněnou meruňkami a ořechy.

Celé to bylo chuťově naprosto boží, obsluha bohužel trochu vázla, ale jinak hodnotím 10/10, a ten interiér - nádhera! 


---


So Sunday was more about a brunch than a breakfast, as we didn't eat until around 11 and to be honest I was really full for the whole afternoon. 

My friend and I went to Café Letka on Sunday. We met up at 10, but as it was a beautiful weather and the sun was shining, we went for a walk around Letná before breakfast to take advantage of the nice weather.

However, Café Letka was really crowded and we sat on the window for the first 15-20 minutes. Then, luckily, a table next to us got free and we were able to enjoy our meal properly at the table. 

I went for a cappuccino (obviously), my friend went for a flat white, however we both had a bread with ricotta, roasted tomatoes, egg and hollandaise sauce, and it was EXTREMELY GOOD! The mimosa couldn't be missed either.

Well, we had to finish it off with something sweet. I personally chose brownie, my friend chose a bun filled with apricots and nuts.

Everything tasted absolutely amazing, unfortunately the service wasn't the best to be honest, but otherwise I rate it 10/10, and the interior is just <3! 

 

Žádné komentáře