Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

D-SPORT.CZ

Tentokrát jsem své síly spojila s D-sport.cz a šla pro ně nafotit pár fotek. Fotky jsem fotila společně s Vilmou, tak se pojďte mrknout na výsledek!S D-sport.cz jsme se spojili na Instagramu a dohodli jsme se na barterové spolupráci. Jako modelka mě ihned napadla Vilma, s kterou jsem byla fotit tak před měsícem a z fotek jsem byla nadšená. 

Nafotit jsme šly dohromady asi tři outfity s tím, že jako místo focení jsem vybrala Výstaviště Holešovice. Nikdy jsem tam nebyla a vždy, když jsem viděla fotky, tak jsem myslela, že jde pouze o nějakou malou střechu. O střechu sice šlo, ale její velikost byla větší, než jsem si myslela, a na ní vedly dva rádoby mosty. Fakt jsem byla překvapená, a určitě jsem tam nefotila naposledy! Za mě úplně top místo.

Z fotek osobně mám radost, líbí se mi a doufám, že se budu líbit i Vám a hlavně D-sportu.cz!:)


---


I got attached with D-sport.cz on Instagram and we agreed on a barter collaboration. I chose Vilma as a model straight away, maybe even because we shot together about a month ago. 

We went to shoot about three outfits this time and I chose Výstaviště Holešovice as a place where to shoot. I have never been there so I was quite surprise when we got there. I was imaging that place as a small rooftop. Although it is a rooftop, its size is big and you got there thanks to two bridges. So I was really surprise about that and I definitely need to go there again. 

Anyway I am really happy with the pics and I hope you will like it and mainly D-sport.cz will like it!

Žádné komentáře