Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

WEDNESDAY WALK

Tahle procházka po Praze nebyla vůbec plánovaná, ale musím říct, že mi ten den i docela "bodla" a prostě nakonec, proč ne. Původně jsem měla jít ten den fotit, tuším, že to bylo ve středu, ale bohužel mi kámoš focení v úterý večer zrušil. Jelikož mi napsal až večer, už jsem to v to úterý neřešila, avšak ve středu jsem se snažila sehnat někoho, s kým jít ven, na vínko, na véču, pokecat, ale bohužel každý už měl své plány, a není se čemu divit, bylo nádherně.

V takovém počasí jsem ani nechtěla jít domu, takže jsem se po práci pak sebrala a vydala se sama projít po Praze. Byla jsem sice trochu naštvaná, lhát nebudu, bylo fakt krásně a mě mrzelo, že nemám s kým jít sednout a pokecat, ale alespoň jsem si vyčistila, sama prošla, pofotila něco a na 8 přišla domu, udělala si skvělého lososa s rýží k večeři a byla jsem happy. Ještě jsem si vyprala povlečení, poklidila a byl to vlastně docela úspěšný den nakonec, haha.


---


I was supposed to go to take some picures that day, but unfortunately my friend messaged me on Tuesday night, that he can't make it and he need to cancel our Wednesday photoshoot. Because of he messaged me in the evening, I just let that go that time and wanted to messaged to someone on Wednesday, if he/she is free for a wine, dinner, just to go out and have a chat. But obviously noone could as everyone had their own plans already. No wonder as the weather was meant to be beautiful and everyone wanted to enjoy it included me.

So I decided to go for a walk on my own, as I just didn't want to go home when the weather was that beautiful. Wont lie, I was a bit angry and sad I had no-one to go for a wine and just to sit down with, but on the other hand it was nice to switch off, to clear my mind, took a few pics etc. 

I came home around 8, even made my dinner - an amazing salmon with rice, did some washing and cleaning, so it was kind a successful day at the end tbh, haha.

 

Žádné komentáře