Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

WE ARE THE BACH

Nemám pouze spolupráce s oblečením, botami či doplňky, ale i dokonce spolupráce spojené s jídlem a toto je právě jedna z nich!:) Možná už jste si všimli, že jsem měla spolupráci s Cacaem v Praze. Kromě módy a doplňků mě baví i jídlo a je super, když se naskytne nějaká příležitost v rámci spolupráce. Myslím to co se týká jak fotek, a vyzkoušet si focení i jídla, které bych sama od sebe asi jen tak nefotila, tak se samozřejmě i dobře najím, co si budeme:D 
Tentokrát jde o restauraci/kavárnu We are the bach, která se nachází ve čtvrti Shoredich v Londýně, nedaleko Toweru a Toweru Bridge. Je to kavárna zaměřená hodně na snídaně, brunch. Takže klasiky jako je full english, palačinky nebo avotoast tam rozhodně najdete!! 
Já chtěla původně volit palačinky, když jsem tam šla, ale jelikož jsem se tam nakonec dostala až na čas objedna a chtěla se i trochu najít, a palačinky by mě podle mě moc nenasitily, sáhla jsem po tedy po anglický. Tady ta anglická zahrnovala chleba, dvě zastřený vejce, fazole (klasika), slaninu, žampiony a sladký brambory a plus ještě ! chorizo, který jsem cítila pak ještě odpoledne:D K pití latte a mimosu, což je džus s proseccem a to bylo hodně mňam! Na brunch jsem vzala Domču a ta si objednala avochleba s lososem a míchanými vajíčky a porančový džus. 


---


You may have noticed that I had a collaboration with Cacao in Prague. In addition to fashion and accessories, I also enjoy food and it is great when there is a chance to have a collab with a restaurant/cafe. Not just because of photos as I can take pics of meals which I probably would not have taken just for my own, but of course because of food itself:D 
This is the restaurant/cafe calles We are the bach located in the Shoredich, in London. It is quite near to Tower. It's a cafe focused mainly on breakfast, brunch. So you can def find there the classics such as full english, pancakes or avotoast! 
I originally wanted to pick pancakes when I went there, but because I  got there around noon I wanted to have kind of proper meal as the pancakes it is not probably anything I would be full after I ordered the English breakfast. The english breakfast included bread, two poached eggs, baked beans, bacon, mushrooms, sweet potatoes and chorizo. For a drink I had a latte and mimosa, which is a juice with a prosseco and it was sooo amazing! I took for that brunch a friend and she went for avo toast, salmon and mixed eggs with orange juice. 
Not just the food but even the interior of that cafe was sooo wonderful and the food was really delicious !! So I'm sure I am def coming back for the pancakes one day! 


http://www.wearethebach.com/hoxton/Žádné komentáře