Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

SIX BRIGHTON

V Brightonu jsme byly přes víkend, a tak druhý den musel rovněž začít jak jinak než skvělou snídaní, tentokrát v nádherné restauraci SIX. Miluju, když mě restaurace dostanou svým interiérem, a u této se to stalo! 
Hned jak jsem vstoupila říkala jsem si, jak stylové to je místo, úplně super na fotky. V Six jsme byly na snídani, ale protože jsme věděly, že jdeme na velký oběd skoro hned poté, rozhodly jsme se jen pro něco menšího. 
Obě jsme si objednaly nutella latte a k jídlu jsem já zvolila palačinky a Dominika francouzské toasty. 
Musím jen říci, že byla škoda, že mi palačinky rovnou polily sirupem, jelikož ten se do nich ihned vsákl a pak to bylo celé takové suché. Ale jinak to bylo moc super, a opravdu hlavně ten inteier, bože!! Hned se ty fotky fotí úplně samy. Posuďte sami. 

---

I love when the restaurant have the interior which totally get you, and that is what it happened in SIX Brighton! 
As soon as I entered, I was thinking how stylish this place is, super cool for photos. We went for breakfast in there, but because we knew we were going to a big lunch straight afterwards, we decided to have something smaller. 
We both ordered nutella latte for a drink and I chose pancakes and Dominica French toast to eat. 
All I have to say is that it was such a pity that they poured a maple syrup on pancakes on their own instead of putting it into a small bowl beside, because it soaked in them immediately and then it was a bit dry. But expect of this it was too great, and honestly I love the interior soo much. Was so easy to take lovely pictures that. Just have a look on your own. 


https://www.sixbrighton.com/

Žádné komentáře