Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

PERFECT LUNCH AT MELANGE

Znovu jsem zamířila do Melange Restaurant, tentokrát na oběd, nikoliv na snídani, a bylo to ještě lepší! Melange Restaurant mám od sebe doopravdy kousek a tak jsem měla radost, že můžeme zajít na oběd. 
Melange je doopravdy snad nejlepší restaurace, ve kterém jsem kdy byla. Není to jídlo, ale i interiér a obsluha. To vše dohromady je naprosto perfektní! Je zajímavé, že z centra najdete takovou luxusní restaurace, kde každá chuť je dokonalá a v centru Londýna vám přinesou přesolené jídlo. Tady prostě ví, jak si udržet zákazníky. 
Nicméně jako předkrm jsem měla kalamáry, které byly lehce v česneku a byly fakt dokonalé! Dominika zvolila jídlo ze speciální nabídky a dala si tatarák z lososa. Pití jsem samozřejmě měla červené víno, a Dominika koktejl se zázvorem. 
Hlavní jídlo jsem zvolila kachnu s omáčkou s likérem a třešněmi a sladké brambory a bylo to super! Když jdu takto do restaurací, chci zkoušet něco nového, nebo co tady přes týden normálně nemám. Dominika si dala kuře a sladké brambory. K dezertu jsme si napůl daly jablečný koláč. 
V restauraci bych mohla trávit hodiny a být tam každý víkend. Pokud se chcete dobře najíst, určitě doporučuji!! Prostě skvělost. 


--- 

Melange Restaurant is located really near to where I live so I was happy to go there for a meal again, for a lunch this time. 
Melange is really the best restaurant I've ever been to. It is not just about food but also interior and service. All this together is absolutely perfect! It is so interesting that you can find such a luxurious restaurant like this quite far from the center where everything is perfect and then somewhere in the center of London you will get a oversalted meal. They just know how to keep customers here. 
However, I had calamari as a starter, which was lightly garlic and was really delicious! Dominika chose starter from a a special offer and had a salmon tartar. Of course, I had red wine for a drink and Dominica had a ginger cocktail. 
As the main dish I chose a duck with liqueur sauce and cherries and sweet potatoes and it was great! When I go to restaurants like this, I want to try something new, or something I don't normally have during a week. Dominika had chicken and sweet potatoes. As a dessert we shared apple tart. 
I could spend hours in this restaurant and be there every weekend. If you want to eat really delicious food for goor price in London, I definitely recommend Melange!! Simply perfect. Žádné komentáře