Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

PANCAKES AT FEGO

A do třetice (alespoň pro tuto chvíli) tu mám spolupráci s mým oblíbeným Fego! A tady jsou fotky z mé úplně první návštěvy/spolupráce. 
To nejlepší nakonec, a tak jsem si nakonec nechala nejoblíbenější Fego! 
Fego je restaurace, které můžete najít na několika místech v Londýně, kupř. v Cobham, Ascot, Banstead, St. John´s Wood a mnoho dalších. 
Já chodím právě na St. John´s Wood, jelikož to mám nejblíže, je to pro mě nejlépe dostupné a navíc jsem na St Johns´s strávila dvoje letní prázdniny a tak to tam znám a je mi to blízké. 
Plus na St John´s Wood je skvělá manažerka ve Fegu, Danielle, která už mi teď přirostla k srdci, je fakt úžasná a vždy si spolu minimálně trošku pokecáme, ale pokaždé když tam jdu, tak je podnik tak busy, že to je právě spíš kratší konverzace. 
Do Fega můžete jít na snídani či oběd, nebo jen tak na kafe a zákusek. Najdete tam od všeho něco, což se mi libí, že  doopravdy každý si tam vybera a já bych si tam vždy nejradši dala vše, protože vše zní a hlavně vypadá hrozně dobře! No a samozřejmě chutná skvěle! 
Po prvé jsem sáhla po palačinkách, latte a smoothie. Při druhé návštěvě jsem tam šla na pozdní oběd a měla ten den tak špatný, že jsem si dala rovnou dvě skleničky vína (fakt skvělé bylo!!) a cheesburger s hranolkama ze sladkých brambor. No a tuto sobotu jsem tam vyrazila na snídani, nebo spíš takovej brunch a dala si vejce benedict, jogurt s granolou, capuccino a prosecco. Nevím, kde začít. Ty vejce benedict, bože!! V Praze nejlepší benedikt dělají v Kavárně co hledá jméno a musím říct, že to je tak 50/50. Tady byla lepší omáčka, ale zase bych vytkla toust jen v tom, že to byla jakási bageta a špatně se to krájelo, což zase v kavárně mají ten super měkký toustík. No a granola s jogurtem? Já normálně snídám každý den johurt s granolou a miluju to a tahle granola.. ježiš to bylo fakt foodporn.. dokonalý! Lepší granolu jsem nikdy nejedla. Mimochodem ty palačinky z první návštěvy taky doko. Myslím, že ať si tam dám cokoliv, tak budu vždy odcházet spokojená. Popravdě je to právě návštěva Fega, na co se o volném víkendu těším a co mi ten víkend hned udělá o 100% lepší, takže děkuju Fego! 
Dávám sem pár fotek na ukázku a určitě se tam taky stavte!

---

Best in the end. That means I left restaurant called Fego for the end! 
Fego is a restaurant which you can find at several places in London, for example, in Cobham, Ascot, Banstead, St. John's Wood and many others. 
I visit the one at St. John's Wood, because it is the closest to me, it is best for me, and I've spent two summer holidays at St Johns's, so I know that area pretty well and I'm close to it. 
Plus, there is a great manager in Fego named Danielle, at St John's Wood, who has already grown to my heart. She is really amazing, and we always chat, but every time I go there, the Fego is so busy that it's just a short conversation. 
You can go to Fego for breakfast or lunch or just for coffee and dessert. You can find everything there, which I like.  Everyone will find what he likes the most and I always wish to have everything because everything sounds and looks great! Well, of course, it tastes great as well! 
During my first visit I ordered pancakes, latte and smoothie. On the second visit I went for a late lunch and it was such a bad day form me. That is the reason why I went for two glasses of wine (really great !!) and a cheesburger with fresh potatoes fries. Well, on this Saturday I went there for breakfast, or rather a brunch, and ordered the eggs benedict, yoghurt with granola, capuccino and prosecco. I do not even know where to start. Those egg benedict, God! In Prague, you can find the best benedicts at cafe called  Cafe which finds its name. And I have to say that is 50/50. In Fego was def a better sauce, but the toast was probably worse as it was like a baguette and it was hard to cut. And a granola with yogurt? I normally eat yogurt with a granola for breakfast everyday and I love it and this granola ?!.. it was really a foodporn .. perfect! I have never eaten better granola. By the way, the pancakes from the first visit were also perfect. I think whatever I ordered there I'll always be happy. When it is weekend and I am free I alwawys look forward to go there and the visit always makes my day/weekend better! Thank you Fego! 
I am enclosing few photos from every visit and definitely recommend you to go there as well! 


Žádné komentáře