Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

OUTFITS W/ GREY FT. SNAPBACKS.CZ

Se Snapbacks.cz spolupracuji už asi něco přes rok. Samozřejmě ted je to se spoluprací komplikovanější, jelikož jsem v Londýně, ale do ČR pravidelně jezdím, a tak jedno za čas fotit můžeme. Naposled co jsem byla v ČR jsem fotila s Martinou, a nyní bylo focení s Greyem.Tentokrát jsme vymysleli focení s mladým a super talentovaným muzikantem - Greyem. 
Upřímně musím říci, že jsem si připadala stará, jelikož holčina se kterou komunikuji a má na starosti social media ve Snapbacks má 21, Grey 19 a mně stařeně je 24, haha. 
Nicméně fotily jsme čtyři různé oufity kolem Žižkova. 
Začali jsme na Vítkově, kde jsme nafotili 2 outfity, a zbývající dva pak v ulicích Žižkova. 
I přesto, že jsme fotili v Prosinci, nebyla taková zima, jak bych čekala, netřásla jsme se zimou, dokonce mi jednu chvíli bylo i horko. Sluníčko nám pak i vysvitlo, ale co bylo super bylo, že na první dva outfity na Vítkově jsme měli mlhu, což dodalo fotkám super vibe. 

--- 

Doufám, že se fotky budou líbit a enjoy:) 
This time we came out with a photoshoot with a really young and talented musician Grey. 
To be honest I felt pretty old, as the amazing social media manager Melisa is 21, Grey is 19 and I am super old - 24 haha. 
But anyway, we shooted 4 different outfits around area in Prague called Žižkov. 
We started at Vítkov, where we shot two outfits, and the other two outfit were shot on the street at Žižkov. 
As it was in December, it was quite cold. But I think we were pretty lucky as it wasnt that bad as we werent freezing and shaking, even the sun was out. And what was really cool, that for the first two outfits at Vítkov there was soo much fog, which gave the pics super cool atmosphere and vibe. 
Hope you will like the pics, enjoy:) Žádné komentáře