Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

OUTFIT W/ ZOOT.CZ

Se Zootem jsem již spolupráci jednou měla a musím říci, že vždy když se mi spolupráce opakuje, mám z toho opravdu radost, protože vidím, že i druhá strana byla a je se spoluprací spokojena. 
Jak jsem psala, se Zootem jsem spolupráci již měla, kdy jsem si vybrala mikču, tričko a kabelku. 
Tentokrát jsem zůstala jen u doplňků, protože se mi líbily nejvíce, ale popravdě jsem také nechtěla riskovat velikost, jelikož jsem si to nemohla zkusit a případně vrátit a tohle byla taková jistota. 
Vybrala jsem si kabelku značky Pieces, jelikož do Anglie jsem si vzala jen jednu kabelku (tu ze Zootu) a tak tu nemám pořádně co střídat, a pantofle značky Dorothy Perkins, se kterými ještě nějaký outfit bude. 
Pantofle se mi na nadcházející léto určitě hodí a nemůžu se dočkat, až na ně bude počasí, jelikož jsou skvělý, jednoduchý, ale naprosto boží. 
Nicméně tady je outfit s kabelkou, který jsem o víkendu vyfotila a snad se bude líbit. Já jsem z kabelky maximálně nadšená. A děkuji zoot.cz za skvělý doplňky! 

--- 

As already collaborated with Zoot in the past when I chose a hoodie, a t-shirt and a handbag.
This time I decided to chose only accessories because I obvisouly liked it  the most, but also I didn't want to risk the sizes as I couldn't try it on and possibly return in case it will not fit me, so this was kind of a certainty for me. 
I chose the handbag from brand Pieces because I only took one handbag with me to London (actually the one from Zoot) so I don't not have any other to take if I go out and Dorothy Perkins slippers which you will see in a different post in the future. 
The slippers will be soo perfect from coming summer and I can't wait to wear them because they are just amazing, simple, but totally divine. 
However, there is an outfit with the handbag, which I took pics of during the weekend and hope you will like it. I personally just looove this bag. And thank you zoot.cz for thees accessories! 
Žádné komentáře