Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

CK BRAS FROM ANDYOU.CZ

Už to asi musí být nuda. Spolupráce s ANDYOU.CZ, už po několikáte. Ale spolupracovat je s nimi radost, nádherné kousky a ještě lepší tým, se kterým se skvěle komunikuje a o jejich službách a rychlosti dodání nemluvě! Tentokrát jsem si vybrala k nafocení dvě podprsenky, jak jinak, než Calvin Klein. Tu značku mám prostě ráda. 
Navíc veškeré kousky, které od CK vlastním jsou tak neuvěřitelně pohodlné a kvalitní a ta značka mě prostě baví. 
Stále jsem v Londýně, takže fotky jsou foceny zde, konkrétně nedaleko Shoreditch a fotila jsem s modelkou, se kterou jsem šla fotit jen tak TFP (článek dříve), ale zalíbila se mi a zeptala se ji, a ona byla pro. 
Vybrala jsem dost industriální prostředí, ale mě prostředí jako je takovéto prostě baví. Plus je to jednoduché a pak tam krásně ta modelka vynikne, jelikož není okolo tisíc věcí, které by mohly přitahovat pozornost místo ni. 
Doufám, že se fotky budou líbit a já se budu těšit doufejme na další spolupráci, protože andyou.cz je prostě srdcovka a moc jim děkuji!! 

---

This time I chose two bras to shoot, of course from Calvin Klein. I just loooove that brand. 
In addition, all the pieces from CK I own are just so incredibly comfortable and the quality is amazing. That actually the reason why I keep coming back to this brand and its products. 
I'm still in London, so the photos were taken here, concretely in Shoreditch and I took the pictures with a model I went to shoot TFP few weeks ago (an article before), but I liked her, so I asked her if she wants to be my model and she said yes. 
I chose an industrial area for shooting, but I just llike areas like that. Plus it's simple and then the model is really the main one in the picture, because there are not other thousand things that could possibly take the attention from her. 
I hope you will like the pics and I´m looking forward to the eventual next collaboration, because andyou.cz is just love and I thank them very much !! Žádné komentáře