Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

MADNESS COLLECTION

S Madness Collection jsem již v minulosti spolupracovala a teď přišla opět další spolupráce po nějaké době a moc mě to bavilo. Jelikož jsem poslední dobou neměla/nemám moc dobré období, ani tentokrát se mi to nevyhlo a i přesto, že v neděli, co jsem měla jít fotit s modelkou bylo naprosto krásné počasí, modelka nepřišla. 
Já toho chtěla ale využít, že bylo doopravdy tak krásně, což tady bylo fakt velká výjimka a nakonec mě zachránila Stáňa a do hodiny přijela na místo a já si zahrála na modelku. 
S modelkou půjdu ještě fotit, přece jen chci být v roli fotografky, ale nechtěla jsem prostě jen tak promarnit krásné počasí a nějaké fotky se i docela povedly, tak posuďte sami. 


--- 

Since I havent had a very good time lately, even this time I didnt avoid it and even though on Sunday, when I was going to take pictures with the model was absolutely beautiful weather, the model did not come. 
But I really wanted to take advantage of the fact that it was really so beautiful, which was a big exception here , so Stáňa came in an hour to the location and saved my ass saved, but It meant that I was the model. 
I am still going to take some pictures with a model, because after all I want to be in the role of a photographer, but I just did not want to waste the beautiful weather and some photos came out quite well, so have a look and I hope you will like it. 


https://www.madnesscollection.com/

Žádné komentáře