Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

KIPLING IN PRAGUE

S Kipling.cz už je to také moje třetí spolupráce s tím, že první jsem měla toto jaro, pak přes prázdniny a nyní v ČR, kdy jsem fotila více produktů a ne jen ty, které jsem měla k barteru. 
Produkty jsem fotila během doby, co jsem nyní na 14 dní byla doma na "dovolené". 
Fotily jsme v Praze, jelikož jsme se domluvily, že to pojmeme jako focení mezi ulicemi města. Rozhodla jsme se pro lokaci u Národního muzea, jelikož se mi líbí tento styl staveb, barvy a tak vůbec. Měla jsem k nafocení asi 6 produktů, takže samozřejmě jsme vše nefotily jen tam, aby to nebylo stejné, a tak jsem se poté jen toulaly po ulicích u Václavského náměstí. 
Mojí modelkou pro toto focení byla Vilma, kterou jsem potkala na Univerzitě. A musím říci, že jsme moc ráda, že jsem si vybrala právě ji, jelikož já jsem s výsledkem moc spokojená. 

--- 

I went to take pictures of the products for Kipling.cz while I was at home for 14 days on holiday. 
We took pictures in Prague, because we agreed to take this as a photo shoot on the streets of the Prague city. I decided to chose a location by the National Museum, because I like this style of buildings, colors and stuff. I had about 6 products to shoot, so of course we didnt shoot everything just there to not be the same, so after that we just walked on the streets near Wenceslas Square and tried to take pics of the other products there. 
My model for this photo shoot was Vilma, whom I met at the university. And I must say that I am very happy that I chose her for the shooting and I am very satisfied with the result at the end. 


Žádné komentáře