Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BROWN BLAZER LOOK

I přesto, že je tohle fashion článek, tak ho užiju na psaní o něčem trochu víc osobním, a mých myšlenkách atd.
Nejdřív se asi zmíním o outfitu. 
Když jsem jela domu do ČR, myslela jsem si, že bych něco vyfotila, ale měla jsem toho docela dost, pak jsem byla s rodinou a prostě mě pak nějaký outfit úplně nezajímal. 
Takže když jsem přijela zpět do Londýna, šla jsem v sobotu fotit s Luckou. Ráda bych řekla, že půjdeme fotit i tento víkend, ale to spíš asi ne. 
Nicméně, sako je z PULL&BEAR, ulovila jsem ho ve slevě na Vánoce v ČR, ale už jsem na něj koukala předtím. Boty Adidas, a zbytek outfitu je ze ZOOTU, svetr značky VILLA, kalhoty taky a kabelka PIECES. 
Ale je to prostě ironie, říkala jsem si na konci minulého roku, jak tento rok začnu pořádně žít, užívat si, objevovat místa po Londýně atd. a všechno tohle je teď off kvůli korona viru. 
A fakt mě tohle celý štve, protože mám pocit, že jsem zaseknutá, nežiju pořádně a chtěla jsem začít žít, cestovat a teď je to fuč. 
A celkově jsem si myslela, jak bude tenhle rok super, budu si odškrtávat místa z mýho wish listu, i maličkosti jako jsou piercingy do uší, jela jsem do Barcelony, koupila si Macbook, objevila nějaký místa v Londýně, ale právě co se týká toho cestování, to prostě asi nebude. A celkově i jít na super rooftop v Londýně a dát si drink s kámoškou a to objeování Londýna a žití tím, že někam chci chodit, je taky v podstatě fuč. 
Ale co bylo nejhorší na tomhle roku, že jsem přišla o nejlepší kámošku, lásku, rodinu. Umřela Kim, můj pes. Dali jsme ji teda injekci, protože už to dál nešlo. Chodila tím stylem, že se točila dokola a prostě nevěděla kde je, absolutně ztratila orientaci. Dřív se pohybovala díky čichu, jelikož byla slepá, hluchá a teď kvůli epilepsii, kdy měla dva dost špatná záchvaty, přišla i trochu o čich a nebylo to takový. A dokotorka i tvrdila, že pak měla asi i nádor na mozku, když se začala takhle točit, ale to bylo asi až tak poslední měsíc, ale poslední dny skončila asi 3x v bazénu. Byla tam teda plachta, tak se utopit nemohla, ale hodiny ve vodě taky nejsou nejlepší a už to prostě nešlo, zvlášt to točení, už to bylo trápení. Ale celá rodina jsme ji milovali no a já samozřejmě nejvíc, nebyla pro mě jen psem. Ale doufám, že teď už je jí líp, měla krásnej a dlouhej život, bylo ji 15,5let a milovala to a proto nechtěla odejít. Já u toho naštěstí nebyla, jinak bych dostala mrtvici asi, byla jsem v tý době zrovna v letadle na cestě zpět a jsem za to ráda, ale jsem taky ráda, že to tak vyšlo a já s ní mohla ještě být a rozloučit se. Už teď mi chybí. 
Bylo to super načasování, jelikož teď kvůli koroně už bych tam nemohla. 


---

Firstly I will talk about the outfit. 
When I was at home in the Czech Republic I was originally thinking I could take some pics there, but I was busy quite lot, or wanted to enjoy moments with my family that shooting a silly outfit wasnt important for me. 
So I went outside last Saturday and took some pics with Lucy. I wish I could say we will shoot something this weekend again, but doesnt look like. 
Anyway, the blazer is from PULL&BEAR and i got it in sale in CZ, but I was looking at it before it went into the sale so I was really happy about I got it. Shoes are ADIDAS, and the rest of the outfit is actually from ZOOT, handbag is a brand PIECES, jumper VILLA and the trousers are VILLA as well. 
But its just such an irony, as I by the end of last year I was like Ill be enjoying life properly and live propely this year, I will be travelling, going to the cool places, exploring London etc etc and now because of corona virus these plans are all over. 
I hate it, as I really have feeling I havent been living properly and now I even cant. But at the end its important to be healthy, but I was just soo looking forward to it and now its gone. 
And I just thought this will be such a good year in general, I will be ticking stuff and places from my wish list, and I have really started, even small things like getting more ear piercing, went to trip to Barcelona and wanted to do more trips around Europe, bought MacBook Pro, visited some cool places in London, but yes, when it comes to travelling, these plans are just definitely cancelled. And even exploring London and just grab a drink at a cool rooftop and just going somewhere on Friday night or so.. its probablly gone as well. 
And whats the worst about this year, I just lost my best friend, my love, my family. Kim, my dog, had died. We acutally gave her injecton, but it was just needed as she was walking in the way she was turning around. She basically didnt know where she is, she lost her orientation and it was just suffering. She was orientating because of her smell, as she was blind and deaf, but she also had epilepsia and had two bad ones after Christmas and lost her smell a lot. And last month she started to turn like that as the doctor said she might had tumor on her brain and that was might the reason she was turning like that, so I just hope she is in a better place. She has a long and happy life, she was 15,5 years and she just loved it and thats why she stayed for long and didnt want to go. But last days it just wasnt great, also was falling into the pool (there was a cover so she couldnt die, but still, it wasnt nice to be in the water for several hours). And i wasnt there when it happend as I was on the plane back to London, but glad i wasnt because I would have got a heart attack. But so happy I came home and saw her and spent some time with her and said her goodbye. I miss her so much. 
Bur It was such a good timing as because of corona i couldnt know. 
So just praying all will be better soon, corona will be over soon and we all can be living properly again and I will start my good life I want so much. SUNGLASSES - H&M
BLAZER - PULL&BEAR 
JUMPER - VILLA (ZOOT.CZ)
TROUSERS - VILLA (ZOOT.CZ)
HANDBAG - PIECES (ZOOT.CZ)
SHOES - ADIDAS
Žádné komentáře