Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BATA SHOES

Baťa boty jsou prostě láska, a je to pro mě ctí, vůbec s nima spolupracovat. A tentokrát jsem pro ně šla fotit kotníkové boty a tenisky, které oboje absolutně miluju!Tentokrát sem dávám fotky dvou bot, kožených kotníkových bot a bílých tenisek. 
Kožené jsem fotila s Karinou, když jsme šly fotit šperky SHOWUP,  takže fotky jsou ze stejné lokace. Musím přiznat, že botky jsem si vzala na London Fashion Week ještě předtím, než jsem je šla vyfotila. Kvalita těchto bot je boží, a kam se na ně hrabou nějaké Martensky, plus tyhle budou tak za polovinu ceny.
Druhé boty - tenisky, jsem šla fotit s Annou. Musím ale uznat, že s nafocením těchto bot jsem měla docela problém. Na fotkách byly docela přesvícené, a i přesto, že jsem s Annou byla fotila v parku, pak jsem ji požádala o přefocení, jelikož jsem s tím nebyla prostě spokojená. Ale botky samotné jsou naprosto perfektní, vzala jsem si je s sebou do Prahy když jsem jela domu a kamarádi mi je hrozně chválili. 
Doufám, že další fotky pro Baťu budou brzo, jelikož situace kvůli tomu hloupýmu viru je teď docela složitá, jako všude. 


---


I shot two pair of shoes this time, leather ancle boots and white sneakers. 
The Leather ancle boots I shot with Karina who I went to shoot showup accessories with. We basically shot the shoes at the same location as the necklaces - close to St Johns Wood. I actually took these shoes to London Fashion Week before I shot them. The quality is just insane! it is quite hard leather, so it holds the shape perfectly. Much better than some Dr Martnes boots and probably half a price. 
The sneakrs were shot with my friend Anna. I wont lie, i actually had a problem with taking pics of these shoes as they were just so bright in the pictures. So I actually took pics with Anna once before, but i didnt like them that much so I asked her if we can try one more, so these pics are from the second try. But the shoes themself are soo amazing, I took them home when I went to Prague and few of my friends told me they look so good. 
Hopefully more pics of Bata Shoes are coming soon, as the situastion is quite complicated now because of that silly corona virus. Žádné komentáře