Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

AMAZING JEWELRY HAMBURG

Miluju, miluju balíčky, a když mi přišel tento od Amazing Jewelry, hned jsem ho běžela nadšeně otevřít a byla zvědavá, co v něm najdu!!  

Se značnou Amazing Jewelry jsem již spolupracovala někdy v září, ale s pobočkou v Praze. Tehdy jsem si vybrala dva pozlacené řetízky a 2 prstýnky s naušnicemi. 
Tím jak jsem odjela už jsme se nějak na další spolupráci nedohodly ale nečekaně došlo k navázání spolupráce s pobočkou v Hamburgu, za což jsem hrozně ráda!! 
V balíčku mi dorazily krásné dvě krabičky s ještě krásnějšími šperky uvnitř. V jedné krabičce byly rose gold šperky - náhrdelník a prstýnek. A v druhé stříbrné - dva náhrdelníky, z nichž jeden jako zeměkoule, naprosto ten řetízek miluju!!! A pak dlouhé naušnice a prstýnek. Rose gold člověk moc nejsem, takže sříbrná u mě vítězí a ty šperky naprosto miluju!! 
Původně jsem šla fotit s jednou slečnou, ale ty fotky tolik nedopadly, a asi před týdnem jsem šla fotit s Domčou se kterou jsme zjistily, že bydlíme kousek u sebe, takže se na fotkách bude možná vyskytovat častěji, protože přece jen potřebuji modelku a na sobě to bohužel nevyfotím:/ 
Snad se fotky budou líbit a enjoy!! 

---

I had already a colllab with Amazing Jewlery in September, but it was with a branch based in Prague. For that collab I chose two necklaces and two rings with earrings as you have had a opportunity to see in one of the articles. 
As soon as I left Czech Republic we did not agree on any further cooperation, but I had an unexpected collaboration with a Hamburg branch recently, which I am very happy about !! 
It is again cooperation wich a brand from another country than the Czech Republic (although the same brand, you know how i mean it) and that is why I am more excited about. 
I received two nice boxes with even more beautiful jewelry inside. In one box there were rose gold jewelry - a necklace and a ring. And in the second there were silver ones - two necklaces, of which one as a globe, absolutely love that necklace !!! And then a long earrings and a ring.  I am def not a rose gold person so the silver wins for me and I love that jewels !! 
I originally went to take a picture with one girl, but the photos did not that good so far, and about a week ago I went to take the pics with another giril who even lives a few houses from me she might be as a model in my pics more frequent because I still need a model for a prouducts. 
Hope you will like the photos and enjoy !!


Žádné komentáře