Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

OUTFIT OF THE DAY

 Tak mě tak napadlo, dávat sem více outfity? Co myslíte?Vlastně je to něco, co jsem chtěla delší dobu. Vždy je jen problém, aby někdo fotil, ale mohla bych se pokusit na tom zapracovat a čas od času sem dávat nějaké outfitové okénko.


Tady máme top H&M, který jsem dlouho chtěla a pak se objevil právě tam. Jediné, co bych fakt ocenila, kdyby byly na horních okrajích takové ty gumové "přísavky", protože mi to fakt padá:D Well, no boobs problem.


Kalhoty jsem koupila na vintedu od jedné slečny, jsou boží, jakože boží materiál, jen lehce průsvitné, což většinou bílé věci jsou, a delší, takže bych je určitě potřebovala zakrátit.


Ale jinak za mě super outfit, jak se líbí vám?


---


Actually, it's something I've wanted for a long time. It's always just a hassle to get someone to take pictures of me, but I might try to work on it and post some outfits here from time to time.


Here's an H&M top that I've wanted for a long time and then it showed up there. The only thing I would really appreciate is if there were those rubber "suction cups" on the top edges, because it really falls down:D Well, no boobs problem.


I bought the pants on Vinted, their material is amazing, but they are just slightly sheer, which mostly white stuff are, and longer, so I'd definitely need to shorten them.


But other than that, great outfit for me, how do you like it?
1 komentář

  1. The scores for each query had been added together to create a complete score of each individual. In common, benefit of|benefit from|reap the advantages of} varieties of|several varieties of|various kinds of} Random Number Generators . They are programs that work to ensure that|to make certain that} every single sport is secure for users to play. Additionally, they've probably the greatest buyer providers within the industry and you can see their useful representatives available 24/7 via telephone and email. We examined the mobile-optimized browser on each Android and iOS devices of various 메리트카지노 display sizes and the amazing display did not allow us to down on both of the devices. Withdrawals are usually processed instantly, which is a big benefit of this on-line on line casino.

    OdpovědětVymazat