Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BATA.CZ AUTUMN

 Je pátek večer a já se zase po dlouhý době věnuju něčemu svému, co mě baví a naplňuje - fotkama!Nebudu lhát, když jsme šli fotit, tak jsem říkala, že to bylo naposled, co jsem si takovouhle věc vymyslela, protože co si budeme, tahat se s taškami, foťákem a stativem na místo focení není úplně easy, když ještě cestujete veřejnou dopravou.


Ale ten výsledek mě vždy přesvědčí, že stejně chci, aby něco dalšího přišlo, protože overall mě to fakt baví.


Nicméně jak napovídá název, šlo o podzimní focení pro Baťu.


Fotit jsem šla s kamarádem Kubou, přičemž jsem vybrala lokalitu Stromovky. Tam jsme nejdříve vyfotili společenské boty vedle hezkého obytného domu a pak směřovali přímo do parku, kde jsme už fotili víc casual boty a outfit.


U toho domu nakonec chodilo docela dost lidí a museli si říkat, co to je za dva blázny, jelikož jsem fotila pomocí stativu a propojení kamery s mobilem, kde jsem mačkala spoušť, ale v parku naopak nebyl skoro nikdo a tak jsme se mohli dostatečně realizovat.


Já navíc měla ještě tenisky, které jsem vyfotila dnes v pátek, během polední pauzy, v Grébovce.


Fotky se mi opět moc líbí a doufám, že zase brzy nějaká spolupráce, ale i celkově focení, bude:)


A jak se líbí vám?


---


I am not going to lie, when I was on my way to the shooting, just carrying the biggest bag with all the stuff including tripod and backpack on my back I was saying I don't want anything like this never ever again, especially when I have to commute by trams.


But after all the shootings I always love the pics how they turned out and see the fact I enjoy it all.


Anyway, as the title of the article suggests, this was an autumn shoot for Bata.


I went to shoot with my friend Kuba, and I chose the location of Stromovka. There, we first took pics of the formal shoes we got next to a nice residential building, and then we headed straight to the park, where we shot more casual shoes and outfits.


The path next to the residential building ended up being quite busy and there were lots of people walking by. They had to think we are total fools, as I was shooting the pics by using a tripod and camera linked to my phone where I pressed the shutter. On the other hand there was almost no-one in the park so we could get enough pics without any interrupting or so.


I also had one more pair of sneakers, which I took today (Friday) during my lunch break, where I went to Grebovka park.

I personally really like all photos and I hope that there will be another collaboration going on soon, but not just the collaborations.


And how do you like the result?

Žádné komentáře