Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

BEPINK.CZ w/ Vilma

S Bepink.cz jsem měla naposled spolupráci kolem února, kdy jsem pro ně fotila Valentýnské fotky. Teď ale bylo na řadě focení v trošku letním a sportovním moodu:)Když jsme toto focení vymýšlely, Vilma pro mě byla jasnou volbou modelky hned od začátku. S focením ihned souhlasila, takže alespoň jedna věc odškrtnuta.

Nicméně počasí nám moc nepřálo, jelikož produkty jsem u sebe měla tak měsíc, než se tento pátek focení konečně uskutečnilo. Ale nebudu vinit jen počasí, samozřejmě, když bylo hezky tak prostě jedna z nás neměla čas.

Myslím ale, že to nakonec dopadlo skvěle a šly jsme fotit v ten nejlepší den, v to nejlepší počasí a že i fotky dopadly skvěle.

Fotily jsme na Vítkově, což nebudu lhát, byla sranda se tam táhnout s těžkou Ikea taškou plnou oblečení, a celkově ta cesta s tím. Takže když jsem přišla domu, absolutně jsem odpadla. Ale z výsledku mám radost, i když editace zabrala také skoro celé sobotní odpoledne. Tak co, stálo to za to?:)


---


When I was arranging this shooting, Vilma as a model was a choice number one for me. Luckily she even agreed with it, so at least one thing was done.

However the weather had been a problem quite a lot, as I had had the things in mine probably for a month before we went to shoot this Friday. I won't blame just the weather, as when it was nice one of us alway didn't have time, but honestly the weather hasn't been nice recently.

Despite all of this, I think everything went just right, we went to shoot on the best day we could, the weather was just ideal and pics are great.

The shooting location was Vítkov, which I am not going to lie wasn't the best idea as I had to carry a big heavy Ikea bag full of clothes. All the journey with this bag was tough and when I came home I was just done. But I am happy how the pics turned out, I mean even editing took almost the whole Saturday afternoon. But was that worth it though? What do you think? I think it was.

BEPINK.CZ

Žádné komentáře