Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

FABLOU LONDON

Jsem moc ráda, když mohu spolupracovat i s firmami, které nejsou pouze české a to je právě i tento případ, spolupráce s londýnskou značkou Fablou. 
S Fablou jde zase o barter, klasicky. 
K nafocení jsem dostala asi 5 produktů, které jsem šla nafotit právě tuto sobotu. S focením mi pomohla Molina, která pochází z Jižní Ameriky a nyní tu je s přítelem a studuje. 
Pro focení jsem zvolila lokaci v Belgravii, kde jsou typické, bílé, drahé anglické domy. Protože jsem zase chtěla něco jednoduchého, aby hezky vynikly pouze ony produkty - kabelky. 
Kabelky jsou veganské, z gumového materiálu a líbí se mi, že to je zase něco nového, originálního. Mně focení moc bavilo a doufám, že se fotky budou líbit. 

---

As always with Fablou was also a barter collaboration. 
I received about 5 products to shoot, which I went to shoot this Saturday. Molina, who comes from South America, helped me with the photo shoot and was my model, as I thank her though this once again. 
I chose a location in Belgravia for this photo shoot, where the typical, white, expensive English houses are, and I absolutely love it. I chose this location because I wanted something simple, as the pics would be just about the products - handbags. 
Handbags are vegan, made of rubber material and I like it as it is something new, original, different. I enjoyed taking pictures a lot and I you will like the pictures. 


Žádné komentáře