Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

CALVIN KLEIN TEE

S ANDYOU.CZ spolupracuji už nějaký ten pátek a tentokrát jsem na nafocení dostala toto "letní" tričko Calvin Klein a musím říci, že s jeho nafocením jsem trochu zápasila. Nějak jsem nevěděla, jak toto tričko nafotit. Zkoušela jsme ho fotit na sobě, ale to se mi moc nelíbilo, plus tady v pokoji ještě takto přes zimu v upršeném Londýně mám naprosto šílené světlo. 
Zápasila jsem i s jeho střihem, jelikož je doopravdy letní, kdy vám vykukují zespodu například plavky. A v tomhle období a počasí fotit letní tričko.. 
Každopádně jsem ho s sebou vzala na focení s Chiarou, jelikož jsem tušila, že proto bude skvělou modelkou, a měla jsem pravdu! 

---

Somehow I didn't know how to shoot this shirt. I tried to take pictures of myself, but I didn't like it, plus I have a crazy light in my room here while this awful, dark, winter weather in London. 
I struggled with its cut as well, because it is really a summer tee. And in this season it is definitely not a weather to take pictures of this summer t-shirt.. 
Anyway, I took it to a photo shoot with Chiara, because I knew she would be a great model for that, and I was right! Žádné komentáře