Používá technologii služby Blogger.

Vyhledávání

WNB_MISCHA

 S Míšou jsme se na focení domlouvaly snad tak rok. A klasicky se domluvíme, když začne zima a focení už není vůbec žádná sranda.
Fotit jsme šly do Havlíčkových sadů, které pro mě žádnou novinkou nejsou. Fotila jsem tam již mnohokrát, avšak Míša tam ještě nikdy nebyla. Nejdřív z fotek byla docela nadšená z té skály, ale při pohledu naživo se ji to moc nelíbilo, takže jsme klasicky fotily na ploše nad altánem.

Focení popravdě bylo mega rychlý, já bych bývala fotila déle, ale Míša neměla nejlepší outfit do zimy, plus jsme se tak moc zakecaly, že po hodině kecání venku jsem skončily ještě v autě s kafem a povídaly a povídaly. 

Ale fotky i tak vyšly fajn podle mě, jak se líbí vám?


---


We went to take pictures to Havlíčkovy sady. I know this place really well as I have shot there for so many times. Nevertheless Míša was there for the first time. She was also quite excited about the rock which is there when she saw it in the pictures, but when she had seen it for real she didn't like it pretty much. So we shot pictured at the space above the wine yard.

We took pictures just for a little as it was cold and Míša's outfit wasn't the best for a cold weather. We were also quite into talking and after almost an hour talking outside we decided to go to grab some coffee and were sitting in the car and talked.

The pictures are great anyway, or at least in my opinion. How about you, do you like them?  Žádné komentáře